Послання 2024

build professional website

Християнські курси для вагітних "Дар життя" запрошують на духовно-інформаційний навчальний курс для вагітних! Долучитися можна з усіх куточків України та світу.
Це соціальний проект ініціативної групи батьків та всіх зацікавлених у темі практикуючих християн. Заснований у серпні 2016 року.
Курс лекцій - це:
✔Духовна програма: вчення Церкви щодо питання батьківства; молитви та роздуми над євангельськими уривками; свідчення, розважання на батьківські теми. Молитовна підтримка та духовний супровід. Місце, де говорять про віру, довіру та любов до Бога, і Його — до нас. На курсі спокійно незважаючи на ваш рівень зв’язку з Богом та cприйняття християнства.
✔Інформаційна програма: психологічна підготовка до батьківства та отримання базових знань від лікарів, психологів, консультантів та науковців щодо
▪️перебігу вагітності,
▪️народження дитини,
▪️партнерських пологів,
▪️післяпологового періоду,
▪️грудного вигодовування,
▪️догляду та здоров'я дитини,
▪️сімейної та дитячої психології
Інформація, базується на вченні Церкви, а також взята з рекомендацій ВООЗ, що діють у всьому світі.
✔Спілкування та підтримка:
Безпечне місце для спілкування без осуду та критики. Спільнота християнських батьків, які щиро діляться досвідом та підтримують одне одного й продовжують спілкуватися після завершення курсу
✔Команда організаторів, які є практикуючими християнами та знають цінність батьківства з Богом. Працюють на волонтерських засадах задля допомоги вашим сім'ям. Ми називаємо курси благодійним проектом наших сімей.
Деталі навчального курсу:
✅Початок курсу: 13 березня 2021 р.Б.
✅Для реєстрації достатньо заповнити форму: https://forms.gle/9gTeFywpuJqNBtURA
✅Основні лекції відбуватимуться щосуботи впродовж 10 тижнів з 10:00 до 14:00.
Пропонуємо додаткові міні-теми щосереди о 19:00-20:00
✅Пари, що проживають в Києві, проходять навчання на очних зустрічах, всі інші долучаються до лекцій онлайн через пряму трансляцію
✅Кількість учасників обмежені: 10 пар очно та 30 пар онлайн.
✅Місце проведення занять: місто Київ, Патріарший дім біля Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ, вулиця Микільсько-Слобідська 5 (метро Лівобережна)
✅Вартість курсів складає внесок на реалізацію проекту(детально в реєстрації).
Учасники в скрутних становищах, можуть відвідати курс безоплатно.
Курси є благодійними, а отже не містять комерційної складової, всі організатори та лектори працюють на волонтерських засадах.
Ініціатива закликає до співпраці парафіян активістів, організаторів та лекторів!
Отців, братів та сестер, катехитів та богословів. Якщо Ви лікар, біоетик, психолог, консультант або цікавитеся і готові розвивати тему християнського батьківства долучайтеся до команди!
Контакти та уразі запитань:
https://www.facebook.com/dar.zhyttya, Діана Ільницька (063)-159-52-58