Упокоїлася слуга Божа Ольга Сідельник, мама о. Олега та о. Руслана

30 березня 2024 року Божого, на 71-му році життя, після довгої боротьби з хворобою, упокоїлася слуга Божа Ольга Сідельник, мама о. Олега, адміністратора парафій у с. Дідилів та с. Великі Підліски та о. Руслана, священника Львівської Архиєпархії, УГКЦ.

Правлячий Архиєрей Кир Михаїл, владика Петро та духовенство Сокальсько-Жовківської єпархії висловлюють слова співчуття родині покійної та єднаються у спільній молитві за упокій її душі.

Похоронні богослужіння відбудуться:

• 1 квітня, понеділок

18:00 - Парастас - Міський патологоанатомічний центр (міський морг) - Поховальна каплиця (вул. Івана Миколайчука, 9, м. Львів).

• 2 квітня, вівторок

12:00 Панахида - в домі покійної, відтак - Чин похорону - згідно волі новоперставленої, - у храмі Верховних апостолів Петра і Павла, ПЦУ с. Старий Яричів, Львівського р-ну, Львівської обл.

Нехай Господь прийме її душу до Свого Царства!!!

ВІЧНАЯ ПАМʼЯТЬ!!!