"Від свята Благовіщення починається земна мандрівка Ісуса, яка триває до Вознесіння" - владика Петро

У навечір'я празника Благовіщення владика Петро очолив Велику Вечірню з Литією у родинному храмі св. пророка Ілллі в Колоденцях.

Після богослужіння єпископ наголосив, що молитва - це прослава Бога, який  добрий до нас, що він провадить нас у житті і спасає.

"Свято Благовіщення - це початок історії нашого спасіння. Сам Спаситель приймає людське тіло, нашу природу. Від свята Благовіщення починається земна мандрівка Ісуса, яка триває до Вознесіння.

У святі Благовіщення збувається пророцтво. Так, як минулої неділі ми розважали про втрату неба Адамом, але знаємо, що вже в раю було обіцяно Адамові і Єві Господом, що він покладе ворожнечу між потомством змія і Єви, що змій буде старатися вп'ястися в п'яту, але буде розчавлений ногою тієї, через яку прийде Відкупитель світу." - із слова владики Петра.

Вечірньою молитвою завершилися великопосні реколекції, які на запрошення адміністратора парафії о. Володимира Гриба провадив о. Олексій Саранчук.

Пресслужба єпархії

За матеріалами FB - сторінки парафії