У празник Богоявлення Єпарх Сокальсько-Жовківський Кир Михаїл звершив Йорданське богослужіння у парафії с. Лучиці

У цей день відбулося представлення нового протопресвітера Тартаківського - о. Ігоря Лемика.

Під час Літургії Владика Михаїл звернувся до вірних зі своєю проповіддю: «Господь усіх нас хоче зріднити з собою і сьогодні він очищає нас від гріха. Він визнає нас братами і сестрами, роблячи цей жест входу у людську природу.

Вода - це невідʼємна частина нашого тіла та нашого життя.

Господь хоче оновити лице землі, оновити створіння і світ, щоб уподібнити його до Бога.

Через прийняття води ми віднаходити нашу приналежність до Бога. Це наше оновлення і свято, бо воно нас ріднить з Богом».

Проповідник розповів, що дійство Богоявлення дає нам надіятися на Бога, який керує нашим життям.

«Свобода - це любити Бога і ближнього.

За цю свободу воїни стоять ціною життя.

Настає день, що Бог входить в наше життя, щоб в глибині нашої душі його оновити.

Сьогодні Господь входить у Йорданські води, щоб через прийняття води ми могли приймати благодать Божу, яка зцілює.

Ми маємо можливість через нашу віру перемагати зло, яке несе смерть і загрозу.

Нам сьогодні важко переживати випробування в терпіннях. Але через благословення води, живімо вірою щодня, щоб Божою силою долати труднощі.

Пресвята Богородиця розвивала свою віру, хоч вона повна ласк. Вона довірилася Богові і хоче з нами розділяти радість. Ми покладаємо надію на допомогу у християнському житті і у вірі.» - із проповіді владики.

По завершені Божественної Літургії єпископ звершив Велике Йорданське Водосвяття.
Опісля Водосвяття був зачитаний декрет про відкликання о. Володимира Августовського з протопресвітера Тартаківського із словами подяки за служіння.

Згодом був зачитаний декрет про призначення нового протопресвітера Тартаківського - о. Ігоря Лемика.

Пресслужба єпархії