Започатковано співпрацю комісії у справах екології з Педагогічним коледжем у Бродах

В Сокальсько-Жовківській єпархії закладено перші цеглинки майбутньої співпраці між Педагогічним коледжем імені отця Маркіяна Шашкевича, який знаходиться в м. Броди і Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології.

Так, 27 травня, референт з питань екології, о. Тарас Дзьоба, представив викладачам-методистам коледжу діяльність Бюро, запропонувавши співпрацю заради плекання екологічної свідомості у майбутніх педагогів і їх вихованців.

В рамках зустрічі було домовлено скласти план спільних лекцій, заходів та ініціатив на наступний навчальний рік. Проте вже і в червні цього року мають відбутися лекційні зустрічі церковного еколога з студентами першого курсу.

Повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Молитва з Архиєреєм