build professional website

У Запитові відбувся єпархіальний різдвяний фестиваль “З нами Бог”

У неділю, 21 січня 2024 р. Б., у храмі св. Арх. Михаїла смт. Запитів відбувся єпархіальний різдвяний фестиваль “З нами Бог”.

Захід розпочався вітальним словом пароха храму о. Василя Бесаги, голови Новояричівської громади п. Петра Соколовського, а також  голови Жовківської громади п. Олега Вольського.

Народження Божого Сина принесло радість світові понад дві тисячі років тому і ми по сьогодні оспівуємо це велике Боже Таїнство своїми піснеспівами, колядками, щедрівками та віншуваннями.

Кожна християнська сім’я, з покоління в покоління, передає своїм найменшим діточкам правди віри і традиції, які збагачують нашу віру у Спасителя і Відкупителя Людського роду.

Сьогодні ми колядуємо з трепетом у своїх домівках, храмах, на вулицях наших сіл та міст. Ці колядки лунають під звуки сирен, вони лунають з окопів, де наші мужні захисники відстоюють рідну землю, віру і виборюють світле майбутнє. Та найважливіше, що ці колядки лунають із гарячих сердець, які своєю любов’ю хочуть зігріти кожного і кожну, хто зазнав терпінь.

Після слів привітань зведений хор фестивалю виконав колядку “Тиха ніч” та “З нами Бог”.

Різдвяний фестиваль продовжили вертепи: дитячий вертеп храму  св. пророка Іллі  с. Колоденці та дорослий вертеп храму св. Арх. Михаїла смт. Запитів.

Відтак відбулася коляда у виконанні колективів:

-         Народна чоловіча хорова капела «Діброва» м. Жовква;

-         Молодіжно - дитячий хор  "Agnus dei"  храму свв. Володимира та Ольги м. Львів;

-         Вокальний ансамбль «Благо» храму Св. Юрія м. Рава-Руська;

-         Хор ім. о. Михайла Осадца храму Воздвиження Чесного Хреста м. Броди;

-         Хор храму Всіх святих Укр. народу смт Запитів;

-         Хор храму  св. пророка Іллі  с. Колоденці;

-         Хор храму  Воздвиження Чесного Хреста с. Добросин;

-         Хор храму Успення Пресвятої Богородиці смт Куликів;

-          Молодіжний хор «Тавор» храму  Воздвиження Чесного Хреста с. Добросин;

-         Хор «Джерело» народного дому смт Куликів;

-          Молодіжна спільнота «Аксіос» храму Пресвятої Трійці с. Реклинець;

-         Хор храму Преображення Господнього м. Кам’янка-Бузька;

-          Хор «Анастасіс» храму Успення Пресвясвятої Богородиці м. Дубляни;

-          Хор храму Вмц. Параскевії с. Артасів;

-         Хор «Лісок» храму Собору Пресвятої Богородиці с. Лісок;

-          Хор «Галичани» храму Св. Миколая с. Новосілки;

-          Молодіжний ансамбль храму Вмч. Димитрія с. Кудирявці;

-          Спільнота «Іскра любові»  храму Успення Пресвятої Богородиці смт Жовтанці;

-         Хор храму Вмч. Димитрія с. Печихвости;

-         Хор храму  Успення Пресвятої Богородиці смт Новий Яричів.

Захід завершився подячним словом о. Михайла Микити, голови Катехитичної Комісії, Сокальсько-Жовківської єпархії.

Пресслужба єпархії