build professional website

«Християнин, який дивиться у своє майбутнє, приймає до свого серця Божу волю.» - владика Петро у Реклинці

У неділю, 23 липня 2023 р. Б., владика Петро звершив архиєрейське богослужіння у храмі Пресвятої Тройці, що у с. Реклинець.

Після читання Євангелія єпископ виголосив проповідь, у якій наголосив на вірі сліпців, які отримали зцілення.е

«Коли Христос навчає чи оздоровлює, в той час багато людей є біля нього і вони хочуть отримати ласку і полегшення. Сліпців до Христа привела віра і завдяки їй Христос відкриває їм очі.

Часом ми зустрічаємося з різними ситуаціями і дивлячись на сьогоднішній день, кожен би хотів бачити кінець війни, щоб не плакали ті, які втрачають своїх рідних.

Ми сьогодні ще не бачимо того, про що просимо в Бога, але очима нашої віри споглядаємо на того, хто є всемогутній і милосердний». – із слів владики.

Архиєрей наголосив на розвитку і збереженні нашої віри, щоб за прикладом сліпців, які мали погляд на Христа і стали вчителями для нас у вірі, ми могли бути їхніми послідовниками.

Далі проповідник зазначив: «Хоч незнаємо як завершиться війна і як прийде перемога, ми довіряємо Богові своє життя і хочемо чути голос Божий, щоб одержати ласку, з якою звертаємось до Нього.

Християнин, який дивиться у своє майбутнє, приймає до свого серця Божу волю.

Сьогодні нам потрібно віри, потрібно вміти поручати Йому своє життя.

Просімо нашого Небесного Отця, щоб в молитві зростала наша віра, щоб слова "по вірі вашій станеться вам", були для нас запевненням у спасінні».

У цій Літургії ми молимося в нашому спільному намірі за перемогу нашого народу і в наших наміреннях.

Сьогодні будучи улюбленими дітьми Божими, нехай наша молитва і віра буде благословенням для нас».

Після богослужіння адміністратор храму о. Олексій Лупій склав Кир Петрові слова подяки за молитву і благословення.

Пресслужба єпархії