Єпископи та священники єпархії звершили Божественні Літургії в межах соборної молитви, зініційованої Радою єпископських конференцій Європи (CCEE)

23 березня 2024 року, у першу суботу Великого посту, єпископи та священники Української Греко-Католицької Церкви звершили Божественні Літургії в межах соборної молитви, зініційованої Радою єпископських конференцій Європи (CCEE). Літургійний намір цього року — за жертв воєн, що тривають в Україні та на Святій землі, а також за учасників Папського Синоду Єпископів.

Владика Петро звершив Божественну Літургію у обителі сестер св. Йосифа, що в с. Потелич.

Довідка

Зберігаючи вже кількарічну практику спільної молитви в час Великого посту, секретаріат Ради єпископських конференцій Європи запропонував і цього року організувати Євхаристійний ланцюг серед 39 членів Ради єпископських конференцій Європи.

Відповідно до цієї ініціативи, єпископати кожної з європейських країн звершують Святу Месу чи Божественну Літургію у визначений день. Для Української Греко-Католицької Церкви днем молитви обрано 23 березня, першу суботу Великого посту.

У попередні роки під час таких богослужінь молилися за жертв пандемії Covid-19 та російської агресії в Україні. Цьогоріч у час Великого посту секретаріат ССЕЕ запропонував молитися за учасників Папського Синоду Єпископів і жертв воєн, що тривають в Україні й на Святій землі.

Пресслужба єпархії

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ