Владика Михаїл звершив Різдвяне богослужіння у катедральному храмі

У празник Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа Єпарх Сокальсько-Жовківський звершив Різдвяне богослужіння у катедральному храмі м. Сокаля.

Після читання Євангелія настоятель храму о. Ярослав Кащук зачитав Різдвяне пастирське послання Кир Михаїла.

У вітальному слові Архиєрей зазначив: «Господь сотворив світ нам на життя і на радість. Ми переживаємо світ насильства, загроз і страху, але в нашому житті народжується Господь і ми маємо можливість робити розважання, щоб признати його в собі. Щоб ми це Різдво прийняли, признали і принесли до своїх домівок з радістю».

Після богослужіння духовенство на вірні вийшли на подвірʼя храму і біля шопки-вертепу прославили новонародженого Спасителя колядою.

Пресслужба єпархії