Всеукраїнська Рада Церков закликала до Загальнонаціональних молитви і посту

Згадуючи другу річницю від початку повномасштабної російської агресії в Україну, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає українців до Загальнонаціональної молитви і посту 1–3 березня 2024 року.

Такий заклик опубліковано на офіційному сайті ВРЦіРО.

У зверненні духовні лідери висловлюють вдячність міжнародним партнерам та церквам і народам світу, які допомагають українцям захищати свободу і незалежність України від російської агресії, проте наголошують, що саме Божа допомога є головним чинником у захисті нашої держави та збереженні життя мільйонів українців.

«Святе Письмо говорить до нас: „Народе, кожного часу надійтесь на Нього, серце своє перед Ним виливайте, Бог для нас пристановище!“ (Книга Псалмів 62, 9). Щодня різні українські церкви та релігійні організації підносять молитви до Богу про захист нашої держави та перемогу у війні за незалежність України. Вважаємо, що в ці складні дні дуже важливо всім українцям звертатися до Всевишнього в молитві», — підкреслюють у ВРЦіРО.

З огляду на обставини війни, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає усі конфесії України, представників влади, українців в Україні та по всьому світу об’єднатися у спільній молитві та пості за Україну, український народ, наших воїнів, звільнення з полону військових та цивільних і перемогу. До Загальнонаціонального молитовного єднання відповідно до своїх релігійних традицій просять долучитися 1–3 березня 2024 року.

«Віримо, що зло, яке повстало проти України, неминуче буде зламане і покаране, і Божою милістю в нашу країну прийде мир, безпека та добробут!» — наголошують у ВРЦіРО.

Нагадаємо, Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні проголосив 24 лютого 2024 року Днем молитви і посту за Україну.