build professional website

Владика Петро провів богослужіння Страсного Тижня у парафіях Рава-Руського та Белзького деканату

У Великий Четвер Преосвященний владика Петро звершив Утреню Страстей у парафії св. Юрія, м. Рава-Руська.

Архиєреєві співслужили: Парох храму, митр. прот. Іван Іваничко, о. Михайло Гнідець та о. Володимир Мартинюк.

"Сьогодні нашим поглядом, молитвою і молитовною поставою розважаємо над Страстями нашого Спасителя. Ми перечитали Євангелія від усіх чотирьох євангелистів, які переказують нам про страждання Ісуса і ціну нашого відкуплення.

Коли ми розважаємо про те, що Ісус Христос йдучи на добровільну смерть, показує на хресті, які ми йому дорогі, кажучи: "Прости їм, бо не знають, що роблять".

Ісус Христос помирає за нас. Причиною смерті - є гріх, через непослух Адамом і Євою однієї заповіді.

Нам варто розважати і вдивлятися у хрест, на якому відбулося моє спасіння і Христос заплатив життям, щоб ми могли жити вічно.

Господь є той, який нас воскресить і поверне до того життя, яке втрачаємо через гріхи. Просімо в Господа, щоби наш слух був відкритий на Слово Боже, щоб воно для нас ставалося реальністю. Слово стає другою особою Божою і показує нам свою любов. Вчімося довіряти Богові у важких хвилинах, труднощах чи викликах, але тримаймо наш погляд на хресті." - із духовного слова владики.

У Велику П'ятницю Кир Петро звершив Царські Часи та Велику вечірню з виносом Плащаниці у храмі св. Миколая в Белзі та у храмі св. Миколая, с. Острівок, Белзького деканату, також Архиєрей відвідав інші парафії Белзького деканату: с. Стаївка, с. Хлівчани, с.Тяглів та с. Глухів.

Єрусалимську Утреню єпископ служив у храмі с. Цеблів, Белзького деканату.