Послання 2024

build professional website

«Слава Ісусу Христу» від Папи Франциска до українських військових

29 травня 2013 року, делегація українських військовиків, повертаючись з 55-го ювілейного Міжнародного військового паломництва до Люрду, прибула до Рима, де з владикою Михаїлом Колтуном, керівником Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, взяла участь в загальній аудієнції зі Святішим Отцем. Папа Франциск несподівано промовляючи українською мовою, привітав делегацію військових християнським привітом «Слава Ісусу Христу».

На завершення паломництва делегація відвідала Собор св. Софії у Римі, де їх зустрів владика Діонісій Ляхович, Апостольський Візитатор, та очолив Божественну Літургію. З ним співслужили владика Михаїл, прот. Ігор Гаврилів, декан Кримського деканату, о. Любомир Яворський, заступник керівника відділу патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур, о. Іван Стефурак, секретар Ап. Візитатора, о. Петро Хмара та священик Української Римо-Католицької Церкви о. Фаустин Кушнір, OFM.

Під час Літургії військові чисельно приступили до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії. На завершення владика Діонісій вручив усім присутнім пам’ятні іконки з молитвою «Цілковитого віддання себе Богові», рекомендуючи її як засіб поборення труднощів у виконуванні поставлених перед нами суспільством обов’язків. Військові ж свого боку на чолі із Кир Михаїлом вручили владиці Діонісію військовий сувенір.

Повідомляє прес-служба УГКЦ в Італії