Послання 2024

Нова сокальська парафія матиме свій храм

У день свята Благовіщення Пречистої Діви Марії однойменна сокальська парафія вітала єпархіального єпископа Михаїла, який освятив наріжний камінь під будівництво нового храму.

Говорячи про виконання Божої волі, архиєрей зазначив: «Коли йдеться про будову церкви – то тут є певне і видиме місце, завдання і покликання для тих, хто хоче Божу волю чинити. Божі наміри стаються нашими намірами, Божа воля стається нашим завданням, щоби тут її сповнити. Хай кожен прикладається до цього святого місця, а звідси черпає силу для того аби жити».

Передували празнику дні духовної віднови, які проводив отець-місіонер Михайло Шевчишин, ЧНІ. Для почитання були привезені мощі св. Івана Павла, а також репродукція ікони Нерукотворного Спаса.

Довідка

Дана парафія сагає своїми початками 2007 року. Спочатку підготовлялися відповідні документи, згодом відбувалися спільні моління. У 2014 році почала діяти тимчасова каплиця в якій тепер звершуються богослужіння. Храм розташований біля парку, по вул. Підкови. Настоятель парафії – о. Василь Партика.