Послання 2024

У Бродах пройшли майстер-класи по писанкарству

В християнській студії «Сто талантів» благодійної організації «Карітас-Броди» парафії Чесного Хреста м. Броди пройшли майстер-класи по писанкарству.

В перший день 8 квітня майстер-клас проводила вчитель гімназії імені Івана Труша, Галина Шнайдрук, яка розказала дітям студії про історію написання писанок в Україні і техніку писанкарства. Під її керівництвом та допомогою педагогів студії «Сто талантів» діти радо приймали участь у розписанні писанок. Вперше приймали участь у розписанні писанок діти з родин переселенців зі сходу України, які були дуже активні.

9 квітня майстер-клас проводила Ярина Сітка студентка коледжу декоративно-прикладового мистецтва ім. Івана Труша парафіянка храму Чесного Хреста м. Броди. Майстер-клас проводився для дітей парафії за участю членів спільноти св. Вінкентія. Вони передали писанки разом із пасками, які пожертвувала Бродівська пекарня «Колосок», для одиноких потребуючих людей, а також для хворих хірургічного відділення Бродівської лікарні та глухих.

А пасхальні дарунки, які збирали під час освячення в храмі Чесного Хреста передали для військовослужбовців.

Повідомляє парафіяльний сайт