Послання 2024

Хресна дорога за мир в Україні

У парафії Святого Архистратига Михаїла селища Запитів Новояричівського деканату відбулась Хресна дорога в наміренні миру і спокою в Україні.

Хресна дорога привела до гайку, в якому знаходяться стації, багато людей, особливо молоді. Кожен перейнявся тими подіями, які відбуваються зараз в країні. Парафіяльна молодь читала роздуми Хресної дороги, які написала студентка Львівської політехніки. Парафія молилась та роздумуючи співпереживала з терплячим Спасителем. Це дало можливість ще раз замислитись над своїми діями та вчинками.

Не один парафіянин, слухаючи короткі проповіді до окремих стацій з уст о. Василя Бесаги, намагався переосмислити своє життя. Здавалось, що вся Україна разом з Ісусом іде на Голгофу. Після спільної молитви за мир усі парафіяни заспівали Державний Гімн України.

Повідомила Тетяна Малицька