Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

Постанови Шістдесят першої сесії Синоду Єпископів

Шістдесят перша сесія Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви була проведена в Реколекційно-відпочинковому центрі Львівської архиєпархії УГКЦ у Львові-Брюховичах 15-16 листопада 2013 року Божого.

У синодальних засіданнях брали участь усі єпископи Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та Високопреосвященний владика Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні.

Головною темою цієї сесії Синоду Єпископів Верховного Архиєпископства було питання нової євангелізації в Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві в контексті виконання рішень Синоду Єпископів УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПОСТАНОВИ

Шістдесят першої сесії Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ,
15-16 листопада 2013 року Божого, Львів-Брюховичі

1. Затвердити душпастирське звернення «Неділя - день Господній».

2. Прийняти в першому читанні з внесеними поправками та доповненнями Інструкцію для душпастирів щодо поведінки в час передвиборчої агітації.

3. Прийняти в першому читанні з внесеними поправками та доповненнями Інструкцію щодо статусу і служіння вислуженого єпископа на території Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

4. Просити Главу Церкви доручити отцю Йосафатові Мощичу, керівникові Ради з питань євангелізації при Главі УГКЦ, опрацювати програму Декади місійності на 2014 рік Божий у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ.

5. Просити Главу Церкви визначити групу осіб для всебічного вивчення діяльності Реабілітаційного центру для залежних від алкоголю і наркотиків «Назарет».

6. Шістдесят другу сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести у лютому 2014 року Божого.

Ці постанови набирають чинності 9 грудня 2013 року Божого.

Голова Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства
Української Греко-Католицької Церкви

+ Святослав

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ