Послання 2024

Представників Церкви запрошено до участі в радіопрограмах у новій студії ТРК «Сокаль»

22 лютого 2016 року священики Катедрального храму – о. Ярослав Валюх та о. Андрій Дутчак освятили нове приміщення радіостудії ТРК «Сокаль» та отримали запрошення участі представників Церкви в радіопрограмах на релігійно-духовну тематику.

Нова студія обладнана чотирма мікрофонами і розрахована для більшої участі гостей. Відремонтоване приміщення розташоване на другому поверсі вежі при Сокальському костелі.

У вітальному слові, священик Ярослав Валюх зазначив, що радіо має бути «живим, діяльним і правдомовним», щоб інформація розповсюджувалася для блага людей.

До теми: ТРК «Сокаль» щонеділі транслює Божественну Літургію із Катедрального храму; проводиться запис, монтаж і трансляцію Послань і Звернень єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії; радіо анонсує важливі події церковного життя, які відбуваються на Сокальщині; священики беруть участь у радіопрограмах.

Прес-служба єпархії. Світлини Юлії та Василя Сорочук