Послання 2024

Різдвяні програми поєднали парафії Малехова і Чернігова

8 - 11 січня 2016 року громада Собору Пресвятої Богородиці УГКЦ с. Малехів приймала гостей з м. Чернігова – п’ять школярів у супроводі двох сестер-місіонерок та священика о. Петра Лози, ЧНІ, із церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, які прийняли участь у святковій різдвяній програмі «Ой радуйся, земле, Син Божий народився!», що відбувалась в Народному домі 10 січня.

Неймовірні враження залишились у дітей від гостинного м. Львова, давніх галицьких звичаїв святкування Різдва, свята «Пампуха», вуличних вертепів.

З Різдвяною колядою, 17 - 18 січня, учасники вокального ансамблю «Галичанки» Народного дому с. Малехів мали чудову нагоду виступати у старовинному місті Чернігові і тішити людей гарною звісткою про народження нашого Бога різдвяною програмою «Ой радуйся, земле, Син Божий народився!»

Учасники вертепу перетворили на яскраве дійство історію про народження Ісуса, яке торкнуло серця багатьох людей, що мали нагоду його побачити.

Глядачі мали змогу поринути в атмосферу Різдвяних свят завдяки колядкам «Бог Предвічний», «Во Вифлеємі зоря сіяє», «Чути дзвінок», «В глибокій долині», «Ой підемо пане-брате», «В Вифлеємі днесь Марія Пречиста», та ін.

Перший виступ відбувся у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (м. Чернігів, вул. Войкова, 45).

На запрошення о. Юрія Логази колектив виступив перед громадою вірних  УГКЦ м. Славутича. Жителі міста гостинно зустріли гостей, були дуже зворушені виступом і сердечно дякували за приїзд із різдвяним концертом .

Також колектив відвідав із святковою програмою військову частину м. Чернігова, де українські військовослужбовці радо зустрічали колядників.

18 січня, на завершення туру, колектив виступив перед школярами у кінолекційній залі Чернігівського літературно – меморіального музею – заповідника М. М. Коцюбинського.

Повідомив о. Ігор Боднар