Послання 2024

Передріздвяні реколекції відбулися у парафії села Збиранка

З 27 по 29 грудня 2015 року у церкві Успіння Пресвятої Богородиці с. Збиранка Дублянського деканату відбулися реколекції для парафіян та всіх охочих під проводом досвідченого місіонера та реколектанта о. Корнилія Яремака, ЧСВВ, із львівського Свято-Онуфріївського монастиря.

Це були Передріздвяні Реколекції. В перший день о. Корнилій дуже гарно роз’яснив для парафіян «Притчу про багату вечерю», у другий день роз’яснив «Притчу про сіяча», а у третій день розповів про значення цих притч та Святу Євхаристію.

Парафіяни мали нагоду слухати християнські повчання о. Корнилія вранці та ввечері під час св. Літургії. Найбільше вірних було під кінець робочого дня, це були - діти, молодь та старші.

Чимало людей приступили до св. Сповіді й Причастя.

Реколекції, які для парафіян цього храму були вперше, добігли кінця у вівторок ввечері. Після них реколектант уділив присутнім благословення, традиційно окропивши свяченою водою. Подяку від імені парафії висловив парох о. Володимир Крижанівський.

Повідомила Іринка Сало