У Полоничах пластикові квіти замінили живими композиціями

Цього року у парафії Арх. Михаїла с. Полоничі Буського деканату було започатковано виготовлення «живих» вінків, як альтернативи пластиковим, які використовувалися для «прикрашання» могил.

Ця ідея виникла у пані Марти Мізги та була підтримана мешканцями села та парохом о. Володимиром Залуцьким, які радо допомагали у виготовленні цих вінків. Для цього використовували різні рослини: туї, засушені квіти і трави. Ці вінки дуже гарно виглядають, а особливо ті, що виготовлені в пасхальному стилі, прикрашені вербовим галуззям, квітами, писанками з сіна. Спершу їх розповсюджували лише між односельчанами, але з часом ця ініціатива зацікавила мешканців сусідніх сіл і вони почали їх купляти. Кошти виручені з продажу цих вінків будуть пожертвувані на будівництво нового храму в селі Полоничі.

Повідомив Юрій Залуцький, семінарист I курсу Івано-Франківської духовної семінарії