Святкування храмового празника в Запитові

21 листопада у храмі Св. Архистратига Михаїла в смт. Запитів Новояричівського деканату спільною молитвою разом із дванадцятьма священнослужителями відзначили храмовий празник небесного покровителя.

На запрошення пароха о. Василя Бесаги у храм зійшлися парафіяни та гості з багатьох парафій. Очолив Божественну Літургію о. Володимир Касіян (м. Кам’янка-Бузька), повчальне слово виголосив о. Іван Духнич (с. Борщовичі, Винниківський деканат). Під час Служби Божої 10 священиків сповідали усіх охочих, щоб прийняти живого Христа.

Наприкінці Літургії настоятель храму о. Василь подякував за молитву та співслужіння отцям, які так щиро молилися разом зі вірними.

Під кінець відбулась святкова процесія довкола храму, о. Володимир Касіян окропив усіх присутніх раніше освяченою водою.

На завершення парафіяльна молодь та учні катехитичної школи ім. о. Лева Курмановича привітали священнослужителів та гостей невеличким концертом, подякою за спільну молитву.

Повідомила Тетяна Малицька