У Жовкві під час Хресної дороги учасники застановлялися над темою віри

21 квітня 2013 року вулицями міста Жовкви пройшов Хресний хід, під час якого миряни та священнослужителі роздумували над темою віри у християнському житті.

Розпочав Хресну дорогу єпархіальний єпископ Михаїл Колтун, який завернув увагу на те, що не всі мають можливість відвідати святі місця, де жив і прийняв хресну смерть Ісус Христос. Однак відтворення події Хресної дороги нашого Спасителя у наших храмах чи на площах не є менш значиме для християнина. «Ми єднаємося з Христом зі співчуттям, з вдячністю, щоби виразити свою віру і просити в Нього цієї спасенної ласки, щоби Він нам допоміг розуміти ціну жертви та ціну терпіння», - підсумував архипастир.

У Хресній ході взяли участь чисельно присутні вірні, священнослужителі парафіяльних храмів міста, ієромонахи Василіяни, римо-католицькі священики, душпастир з автокефальної парафії, а також священики з сусідніх сіл.