В Дублянах освячено наріжний камінь під будівництво храму

2 червня 2019 р. Б. на території парафії Різдва Івана Хрестителя в м. Дубляни, правлячим архиєреєм Сокальсько-Жовківської єпархії, Кир Михаїлом, було освячено наріжний камінь під будівництво нового храму.

Пригадаємо, що понад півтора року тому у цій новоствореній парафії було освячено каплицю та кивот, а у вересні 2017-го дзвін.

По звершенні Божественної Літургії архиєрей нагородив адміністрвтора парафії о. Дмитра Цюпку нагрудним хрестом з прикрасами.

В часі проповіді було зачитано Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Року сім'ї в Україні

Владика побажав Божого благословення для швидкого зведення храму, також подякував присутнім священникам та о. Роману Назаркевичу, стараннями якого було започатковано дану громаду, за спільну молитву.

Прес-служба єпархії