Відбулися дні духовної віднови для Вівтарних Дружин

16-17 березня у ОЛК «Ровесник» відбулися дні духовної віднови для учасників Вівтарнирних Дружин Сокальсько-Жовківської єпархії. Участь у цьому заході взяло понад 120 юнаків з різних парафій.

Протягом цих днів юні служителі Вівтаря мали нагоду роздумати над прикладами служіння Богу та ближнім блаженних новомучеників: Климентія Шептицького, Йосафати Гордашевської та Омеляна Ковча. Також учасники молитовно єдналися у співі пісень Тезе. Окрім духовної поживи вівтарники радісно проводили час за різноманітними іграми та цікавим спілкуванням.

На завершення усі разом взяли участь у Божественній Літургії та подякували Богу за ці чудові дні.

До проведення днів духовної віднови долучилися брати Львівської Духовної Семінарії Святого Духа Ігор Грица, Олег Онисько та Юрій Бойко.

о. Михайло Микита