Єпископ Михаїл відвідав в'язнів у Києві

Розпочалися заходи УГКЦ до Дня Ювілею Божого Милосердя для в’язнів. Преосвященний Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківський, керівник Відділу УГКЦ з душпастирства у силових структурах України й волонтери, серед яких Лицарі Колумба, відвідали Лук'янівську в'язницю.

На фото ув'язнена Тетяна, мати 6-ох дітей, дарує для Церкви ікону Зарваницької Божої Матері, яку вишивала поміж Святами Різдва Богородиці і Воздвиженням Чесного Животворящого Хреста.

Святіший Отець Франциск оголосив 6 листопада Днем Ювілею Божого милосердя для в’язнів.  Під час літургійних богослужінь в неділю 6 листопада у  парафіях згадують про цю подію у всій Вселенській Церкві. 6 листопада 2016 року у пенітенціарних установах відбулися духовно-молитовні зустрічі з ув’язненими за участю єпископів, капеланів, волонтерів, що проголошуватимуть Добру Вістку про Боже Милосердя.

Повідомив о. Костянтин Пантелей