Започатковується пасторально-соціальна місія в Слов’янську

23 - 25 жовтня 2016 року священики єпархіальної курії – о. Володимир Коткевич, протосинкел, о. Михайло Грицишин, економ, о. Ярослав Малиш, секретар-референт, та о. Степан Макар, синкел, відвідали м. Слов’янськ Донецької області з метою організації пасторально-соціальної місії.

Згідно Постанов 72-ї сесії Синоду Єпископів, кожна єпархія бере зобов’язання забезпечити функціонування однієї місії, задля «покращення материнської опіки Церкви над людьми, які постраждали внаслідок військової агресії, спрямованої на нашу державу». Для Сокальсько-Жовківської єпархії визначено місто Слов’янськ.

Священики єпархіального управління ознайомилися із душпастирської працею УГКЦ в Слов’янську, Краматорську та околицях. Відвідали «Карітас» у Краматорську та вивчили як працює ця благодійна організація.

В Слов’янську, де вже діє парафія УГКЦ, налагоджено співпрацю з місцевим священиком Віктором Коханським та запевнено підтримку пасторально-соціальної діяльності.