Послання 2024

В єпархіальному управлінні проводиться спільна молитва

З благословення владики Михаїла Колтуна, у каплиці єпархіального управління в м. Жовкві щоденно проводиться спільна молитва за участю працівників курії, чергових та відвідувачів.

Єпархіальне управління розташоване у приміщенні колишнього Домініканського монастиря, тож спільна молитва всіх працівників курії – це продовження молитви богопосвячених осіб, «без якої немає правдивого християнського життя, як немає життя людини без повітря».

«Для літургійної молитви працівники, чергові та відвідувачі – ми всі збираємось спільнотою, стоїмо на молитві перед Богом з тими, яких знаємо, і з тими, яких не знаємо. На літургійній молитві ми конкретно бачимо, що з усіма, що довкола нас, творимо одне тіло: літургійна молитва є не тільки сукупністю особистої молитви всіх присутніх, а молитвою Церкви», - зазначив о. Ярослав Малиш, голова єпархіальної літургійної комісії.