Архиєрейською Літургією завершилася проща до Крехова

24 травня Митрополит і Архиєпископ Івано-Франківський Володимир (Війтишин) очолив урочисту Божественну Літургію, яка увінчала Відпустові святкування з нагоди свята Перенесення мощей святого Миколая Чудотворця у Крехівській чернечій обителі.

Уже вкотре отці василіани організовують і запрошують усіх вірних на відпуст до Крехівської обителі. Цього року проща проводилася 23-24 травня.

Святкування празника Перенесення мощей святого Миколая почалося Хресною дорогою, яка була присвячена розважанням про богопосвячене життя. Отці-проповідники, натхненні Святим Духом, роздумували над тим, чим є монашество, що воно несе світові і наскільки важливим є для людства. Стація за стацією вірні співстраждали разом із Христом і воскресли наново з Ним у Божественній Літургії, прийнявши Пресвяту Євхаристію. Опівночі розпочалися нічні чування.

Неділя розпочалася Утренею та Молебнем до святого Миколая. Дещо пізніше наступила кульмінація свята — Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолили Митрополит та Архиєпископ Івано-Франківський Володимир (Війтишин) та Єпарх Нью-Вестмінстерський (Канада) ‪ Кен (Новаківський). Усі паломники могли приступити до Сповіді та Причастя.

Літургія закінчилася многоліттям, привітаннями всечесніших отців та окропленням вірних свяченою водою.

ugcc.if.ua