«Господь зріднився з нами», - архиєрей до сокальчан

У день Різдва Христового Божественну Літургію у Катедральному храмі в м. Сокалі очолив архипастир Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл Колтун.

Єпископ наголосив, що «Господь зріднився» у своєму Різдві з нами і нас запрошує розділити цю радість. У богослужінні взяли участь священики Катедрального храму, парафіяни та гості.

З цієї нагоди архиєрей зодягнувся в ризи вишиті соломою, бо «тема сіна, соломи та людського тепла є присутня на Різдво». Єпископ зазначив: «Ці архиєрейські ризи одіті в солому, а в ті ризи зодягається архиєрей. Храм одягають в нарядні атрибути, вертепні композиції, доми прикрашаємо, ставимо дідух, сіно, свічки, зірки, ангелів, щоби змалювати свій дім у темі Різдва. Десь людина також є носієм цієї Різдвяної події, бо вона своїми стараннями це Різдво збагачує, розвиває цю тему, щоби уприємнити себе в тому святі».