Пасторальна рада підвела підсумки року

29 грудня у Жовкві проведено підсумкове засідання Пасторальної ради за участі єпархіального єпископа, працівників курії, голів комісій та протопресвітерів.

Архиєрей закликав з поміж різних новин, якими переповнене сьогодення, «жити Доброю Новиною» і «довіритися Богові в усьому». Теперішній час владика назвав «випробувальним», бо зараз «провіряється наша віра і впевненість в те, що Господь нам запевняє».

Наступною була презентація: «Капеланське служіння як духовний супровід військовослужбовців» на прикладі перебування у військовому польовому госпіталі на Луганщині.

Відтак обговорено аспекти, які пов’язані з внутрішнім життям парафій, літургічні та екологічні питання. Заслухано звіти про діяльність комісій.

Повідомлено про встановлені дати подання документів для абітурієнтів, що бажають вступити у семінарію. Також оголошено про підготовку до конкурсу «Пісня серця – 2015».