Послання 2024

Парафіянка з Бущини – героїня Небесної сотні

13 березня 2014 року у селі Ріпнів Буського деканату відпровадили в останню дорогу Ольгу Буру, героїню Небесної сотні.

Напередодні о. Ігор Кухар, настоятель парафії, відслужив Парастас над труною померлої в її родинній хаті. Відтак 13 березня тіло було перенесено до місцевого храму Покрови Пресвятої Богородиці, де відбувся Чин Похорону і прощання. Отець-декан Володимир Залуцький, який брав участь у захисті Майдану з 10 на 11 грудня 2013 року, поділився словом віри і підтримки з усіма присутніми та наголосив, що «служіння народові, яке здійснювала Ольга Бура на Майдані з 24 листопада – це вияв великої любові і самопожертви». Ольга належала до греко-католицької парафії.

Ольга Бура, 1986 року народження, подавала бруківку для барикад і занесла в руку «смертельну інфекцію». Померла 10 березня від важких травм. Поховали героїню на парафіяльному цвинтарі.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ