Послання 2024

Багато прочан прибули на відпуст до Утішківського джерела

29 вересня проведено богослужіння з нагоди відпусту біля Утішківського чудотворного джерела.

Цього року з нагоди дев’ятої річниці освячення чудотворного місця ієромонахом Василем Вороновським на відпуст прибули близько п’ятсот прочан і одинадцять священиків Буського деканату.

В другій годині по полудні урочисто розпочалась Божественна Свята Літургія. По завершенні Літургії відбулося освячення води. На кінець відпусту священики по черзі читали молитви на оздоровлення для хворих і мирували прочан.

Оргкомітет дякує усім хто спричинився до проведення відпусту на Утішківському чудотворному джерелі та паломникам за участь.

Повідомляє оргкомітет Буського деканату

Довідка
Утішківське джерело розташоване між селами Утішків – Петричі Буського району Львівської області. Від траси Красне – Золочів пролягає дорога в село Утішків. Потрібно проїхати 500 м від траси і з правої сторони стоїть Хрест із ангелами та фігурка Матері Божої, і криничка з цілющою чудотворною водою та купелю.