У Жовтанцях освячено наріжний камінь нового храму

21 липня, у парафії с. Жовтанці Новояричівського деканату, преосвященний єпископ Михаїл Колтун звершив Божественну Літургію та Чин оснування нового храму Успення Пресвятої Богородиці.

Звертаючись до парафіян, під час проповіді, архипастир наголосив: «Я подивляю вашу віру, вчуся на вашій вірі і порівняння творю, бо вже багато часу минуло (23 роки), як ви молитеся у тимчасовій церкві. Але вам вистарчало завжди сили любити цю церкву та плекати в ній свою віру». Відтак архиєрей побажав священику та парафіянам ще сильнішої віри та впевненості, щоб могти спорудити у скорому часі новий храм.

Після Літургії всі процесійно вирушили до фундаментів нового храму. Архиєрей прочитав молитви, освятив наріжний камінь та підписав грамоту, яку вклали в камінь та замурували у фундамент. Опісля були окроплені основи майбутньої святині.

На завершення були виголошені слова підтримки, що до спорудження нової церкви долучаться священики та доброчинці з інших парафій та місцевостей.

Більше про церковне життя можна прочитати на парафіяльному сайті.