Послання 2024

У Тетевчицях відсвяткували 100-річчя храму

16 червня в греко-католицькій громаді с. Тетевчиці Радехівського деканату урочисто відсвяткували 100-літній ювілей храму Вознесіння Господнього.

Святкове богослужіння очолив єпархіальний єпископ Михаїл Колтун. У проповіді архипастир розповів про приклад співпраці з православними священиками під час паломництва військовослужбовців до Люрду. Відтак архиєрей закликав парафіян єднатися на основі спільної християнської спадщини з братами та сестрами з православної громади села. «Коли ми є християнами і хочемо наше життя облаштувати так, щоб воно було подібне до Царства Божого, то маємо один одного сприймати, розуміти, належно ставитися, і це чинити з вірою та любов’ю», - підсумував владика.

З нагоди свята та за ревне душпастирське служіння архиєрей нагородив о. Ігоря Домінського, настоятеля парафії, наперсним хрестом.

Під час урочистого богослужіння співав хор братів з Крехівського монастиря ЧСВВ.

На завершення свята відбувся святковий концерт наймолодших парафіян.