в Малехові відбулася лекція для аніматорів "Табір за шість годин"

9 травня, на парафії Собору Пресвятої Богородиці в с. Малехів, з ініціативи отця-пароха Ігора Боднара відбулась практична лекція для аніматорів - «Табір за 6 годин». Спікером була парафіянка храму та активний аніматор - Аліна Гамота. В часі підготовки до літніх таборів, близько 35 аніматорів з Дублянського деканату виявили бажання стати учасниками заходу. Протягом шести годин, аніматори вчились танцювати банси, розмірковувати над цікавими елементами катехизації, раділи новим іграм та майстер-класам. А також, ділились досвідом та переймали практичні навики один від одного. В часі лекції, почули також захопливу історію про храм та ікону-символ парафії від о. Ігора. Натхненні та щасливі аніматори, із новими силами та знаннями вирушили реалізовувати табір мрії!

Facebook сторінка парафії