Різдвяну Божественну Літургію в Катедральному храмі свв. апп. Петра і Павла, в Сокалі, очолив Преосвященний Владика Михаїл (Колтун)

Уранці 7-го січня, в день Різдва Христового правлячий архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл Колтун звершив Різдвяну Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному храмі свв. апп. Петра і Павла.

З Архиєреєм співслужило духовенство собору. Владика Михаїл виголосив проповідь, у якій побажав людям єдності, натхнення до добрих справ та віри в Божу любов. Також було зачитано Різдвяне послання.

“Нехай Всемилосердний Господь обдарує всіх нас своїми багатими щедротами. Нехай благословення новонародженого Христа Спасителя завжди перебуває зі всіма нами. Зі святом усіх! Христос рождається! Славімо Його!” – сказав Владика.

За матеріалами http://katedra-sokal.org.ua