Єпископи Східних Католицьких Церков Європи у Фатімі відслужили Божественну Літургію, пройшли через Святі Двері у Санктуарії Фатіми і отримали повний відпуст з нагоди Ювілею Божого Милосердя

З 20 по 23 жовтня 2016 року, у Фатімі (Португалія)  проходить чергова зустріч єпископів Східних Католицький Церков Європи, у якій бере участь правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїл Колтун.

В неділю, 23 жовтня, учасники Форуму мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи у Фатімі взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з єпископами Східних Католицьких Церков Європи. Після цього всі учасники Літургії пройшли через Святі Двері у Санктуарії Фатіми і отримали повний відпуст з нагоди Ювілею Милосердя.

У Богослужінні взяли участь тисячі паломників - учасників Форуму мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи.

СВІТЛИНИ:                                                                                                                                                        за матеріалами ПМВ

Молитва з Архиєреєм