Різдвяне паломництво до Ватикану у ювілейний рік Божого Милосердя

ПЕРІОД: 2228 грудня (7 днів)

ПОЖЕРТВА:  (265 € ). МАРШРУТ:  Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Падова – Любляна – Будапешт – Гошів – Львів.

Звертатися до о. Віталія: 067-67-012-67, vlupiy@gmail.com

1 ДЕНЬ Зустріч прочан о 7.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до Угорського кордону. Проходження кордону. Прибуття у Марія Повч – міста в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Нічний переїзд через Угорщину до Італії.

2 ДЕНЬ Ранішні молитви. Прибуття до Італії. Переїзд на кораблику до центру  Венеції. Оглядова прогулянка Венецією. Божественна літургія. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей. Святий Марко – покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Вільний час. Повернення до автобусу. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

3 ДЕНЬ Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до столиці Італії.  Прибуття до Риму. Поселення у готель. Відвідини архітектурних пам`яток Риму. Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон – все це чекає Вас у Римі.

Ватикан. Вільний час у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму. Спільна молитва у Базиліці святого Петра, яка побудована на гробі святого апостола Петра.

Участь паломників у святковій різдвяній Божественній Літургії , яку очолить святіший отець Папа Римський Франциск.Коляда на площі Святого Петра у Ватикані.

Повернення у готель. Нічліг.

4 ДЕНЬ Сніданок. Ранішні молитви.  Відвідини української базиліки святої Софії, Літургія. У другій половині дня відвідини інших  християнських святинь. Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої». Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані. Церква Чесного і Животворящого Хреста Господнього Єрусалимського. Капелла святого Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата. Собор святого Павла «За міською стіною», під головним вівтарем храму знаходиться гробниця Апостола Павла. Нічний переїзд до Падови.

5 ДЕНЬ Ранішні молитви. Прибуття до Падови. Відвідини Базиліки і молитва біля мощей святого Антонія. Відвідини Собору святої Юстини, де зберігаються мощі святого Євангелиста Луки. Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до Словенії. Прибуття до Любляни, оглядова прогулянка містом. Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

6 ДЕНЬ Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд  до Угорщини. Прибуття до столиці Будапешту, оглядовий  автобусний маршрут по місту. Спільна молитва в базиліці святого Іштвана. Вільний час для знайомства з різдвяним Будапештом. Переїзд до українського кордону.

7 ДЕНЬ  Ранішні молитви. Прибуття в Україну. Переїзд до Гошева. Тут розташований Гошівський монастир отців Василіян і церква Преображення Господнього на Ясній Горі у с. Гошеві заснований у 1570 році. Ясна Гора є місцем паломництва християн з різних країн світу, які йдуть сюди, щоб помолитися чудотворній іконі Божої Матері. Подячна Божественна  Літургія. Прибуття у Львів приблизно о 12.00.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

- проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

- духовний супровід священика;

- супровід  досвідченого керівника;

- три ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

- три сніданки.

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

- проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

- оплата за доїзд у Венецію корабликом туди і назад - 10€;

- екскурсійна програма згідно маршруту 25€;

- візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 € (оплата у  грн.);

- медичне страхування 100 -300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на ДЕНЬ подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Молитва з Архиєреєм