Програма паломництва до Риму з нагоди проголошенням святим Івана Павла ІІ

У період з 23 квітня по 1 травня 2014 р. Б. Паломницький Центр Святого Миколая Чудотворця Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ організовує паломницьку поїздку до Риму з нагоди канонізації Папи Івана Павла II та Папи Івана XXIII за маршрутом Сокаль-Львів-Вадовіце-Відень-Асізі-Рим-Сан-Маріно-Венеція-Будапешт-Львів-Сокаль.

Зголошуватися до 1 квітня 2014 р. Б. за телефонами: 0503376023, 0638335429
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Мар’яна).

Дата    Програма
23.04  Виїзд з Сокаля орієнтовно 6.00 год. Переїзд Сокаль - Львів - Краківець. Перетин кордону. Переїзд Краківець - Вадовіце (місце народження Папи Івана Павла II). Молитва та відвідини музею-садиби Івана Павла II. Переїзд до Відня.
1-ніч    Ночівля в готелі у Відні
24.04  Сніданок. Оглядова піша екскурсія Віднем. Молитва в українській церкві св. Варвари. По обіді-переїзд Відень - Лідо ді Єзоло (околиці Венеції, Адріатичне море). Поселення в готелі.
2- ніч    Ночівля в готелі у Лідо ді Єзоло.
25.04  Сніданок. Переїзд Лідо ді Єзоло - Асізі. Відвідини церкви ордену Францисканців, (Святий Франциск Асижський). Переїзд Асізі - Рим. Приїзд до готелю в околицях Риму. Поселення в готелі.
3-ніч    Ночівля в готелі в околицях Риму.
26.04  Сніданок. Виїзд з готелю, екскурсія містом у супроводі гіда, Служба Божа в українській церкві св. Софії. Повернення до готелю.
4-ніч    Ночівля в готелі в околицях Риму.
27.04  Сніданок. Дуже ранковий виїзд з готелю. Участь у церемонії канонізації. По закінченні - екскурсія Римом. Збір групи ввечері в обумовленому місці.
5-ніч    Нічний переїзд Рим-Сан-Маріно.
28.04 Ранковий приїзд до республіки Сан-Маріно. Екскурсія по Сан-Маріно, закупи в Сан-Маріно (безмитна зона). Переїзд Сан-Маріно- Венеція. Поселення в готелі в околицях Венеції, відпочинок на морі.
6-ніч    Ночівля в околицях Венеції.
29.04  Сніданок в готелі. Відвідини м. Венеції на кораблі. Переїзд Венеція-Будапешт.
7-ніч    Ночівля в готелі в Будапешті
30.04  Сніданок. Відвідини Будапешту в супроводі гіда. Відвідини Егеру (дегустація угорського гуляшу та місцевого вина). Пізній виїзд з Будапешту (орієнтовно 20.00 година)
8-ніч    Нічний переїзд Будапешт-Львів-Сокаль
01.05  Ранковий приїзд до Сокаля біля 10.00 год.

Пожертва за участь у паломництві складає 380 євро та включає у себе:
-    проїзд автобусом згідно маршруту
-    проживання у 6 готелях зі сніданками
-    усі екскурсії згідно програми

За відсутності діючої візи паломникам виготовляється багаторазова Шенген-віза, витрати на яку становлять 35 євро та 240 гри (послуги візового центу). Пенсіонерам, дітям та студентам - віза безкоштовна (35 євро не оплачується).

Молитва з Архиєреєм