Військові та парафіяни вшанували ікону Божої Матері Гошівської у селі Руда-Сілецька

В суботу о. Роман Синицький, канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії, о. Андрій Щепан, декан Кам’янка-Бузький разом з іншими священиками відслужили Молебен до Пресвятої Богородиці. Потім відбувся похід з церкви до каплиці Христа Чоловіколюбця.

У неділю святкували празник у каплиці, колишньому Римо-Католицькому храмі. Після Божественної літургії військові перенесли ікону Богородиці Гошівської до каплиці, де було відслужено Молебен до Христа Чоловіколюбця.

В урочистостях взяли участь священики та диякони Римо-Католицької Церкви. Зокрема був присутній о. Адам Безак, адміністратор костелу в м. Кам’янка-Бузька.

Що стосується військовослужбовців призовників, які походять з різних регіонів України, то більшість із них, перебуваючи на територіях наших парафій, вперше у своєму житті відвідують храм Божий та вчаться молитися.

Повідомив о. Богдан Стефанишин,

військовий капелан