Святкування Дня катехита

Святкування розпочалося із Акафісту до Божої Матері. Владика Михаїл у проповіді назвав катехитичне навчання «Божою справою» і закликав «бути учнями Божими і його дітьми». Далі архиєрей здійснив Чин благословення катехитів, яких зібралося до сімдесят осіб і вручив їм декрети на катехитичне служіння на 2011–2012 навчальний рік. Переможці літературного твору «Боже, я молюсь за Україну» прочитали найцікавіші місця зі своїх творів і їх нагородили грамотами та подарунками. Також було повідомлено, що усі твори, які перемогли на конкурсі будуть надруковані в Єпархіальному часописі «Джерело життя».

Під час свята відбулася мистецька програма: співав сімейний народний ансамбль «Кожушки» з Магерова та дитячий церковний хор «Ангелятко» парафії Пресвятої Богородиці Володарки України м. Червоноград. Спів «Акафіста» виконував дитячий церковний хор парафії  св. Миколая м. Радехів.

Також проведено робочу зустріч із усіма катехитами, які прибули з різних деканатів єпархії. Спершу до них звернувся отець-ігумен Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, відтак слово мав Голова Єпархіальної комісії о. Михайло Микита. Для дітей відбулася духовно-розважальна програма, яку проводив о. Василь Кметь та аніматори парафії  св. Юрія м. Червоноград. Виступав переможець "Пісня серця - 2010" Олексій Шпирка із м. Кам'янка-Бузька.

Подячною грамотою було нагороджено Івана Васильовича Бокала, доброчинця, який підтримує справу християнського виховання дітей та молоді, і за кошти якого були придбані книги «Катехизм УГКЦ – Христос наша Пасха» для катехитів.

Близько 600 дітей взяли участь у святкуванні. Їх супроводжували парафіяльні священики та катехити.