Команди Сокальсько-Жовківської єпархії взяли участь у інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?"

9 листопада 2019 року, 25 команд учнів катехитичних шкіл та катехитів з різних деканатів єпархії взяли участь у християнській інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Дари і плоди Святого Духа», яка організовувалась на єпархіальному рівні. Організатором цієї гри була Катехитична комісія, яка поставила собі за мету ознайомити дітей та молодь з вченням Церкви про дари і плоди Святого Духа, розкрити їхнє важливе значення на прикладі святих, в особливий спосіб на прикладі блаженного священномученика Климентія Шептицького. Гра проводилась у трьох вікових категоріях: молодша (діти 10-13 років), старша (діти 14-17 років) та катехити. Переможцями у молодшій категорії стала команда «Небесні Ластівки», парафія Зіслання Святого Духа, с. Потелич. Керівник о. Михайло Захарко. Серед молоді та катехитів здобули перемогу команда "Діти світла" і команда «Метаноя», парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України, м. Червоноград. Керівник о. Михайло Микита.

23 листопада 2019 року, вище згадані команди взяли участь у всеукраїнському рівні гри «Що? Де? Коли?» де гідно представили єпархію.

Повідомив бр. Юрій Бойко