Пошук по сайту

Про ідеї, таланти та святість: з’їзд молоді Сокальсько-Жовківської єпархії

листопада 2017 р. у м. Жовква відбулася зустріч-форум молоді Сокальсько-Жовківської Єпархії. Вже від ранку з різних куточків почали з’їжджатися до катехитичної школи оо. Василіян групи учасників з їхніми духовними наставниками. З’їзд розпочався спільним молебнем до Святого мученика Партенія у храмі Пресвятого Серця Христового, де і знаходяться мощі цього Святого. Настоятель храму о. Володимир ЧСВВ привітав учасників з’їзду та розповів про життя і подвиг до святості мученика Партенія, покровителя міста. Голова молодіжної комісії єпархії о. Василь, вітаючи присутніх передав найщиріші вітання від Преосвященного Владики Михаїла Колтуна, котрий у цей час перебував з особливою місією на Сході України в рамках Всеукраїнської ініціативи «Посади дерево миру». Після фотосесії учасників чекали цікаві тренінги та насичена програма.

СВІТЛИНИ

Перша частина «Гід для новачків: як знайти та втілити ідею в життя» надихнула учасників до виявлення та реалізації свого творчого потенціалу. Молодь завжди відзначається великою кількістю ідей, натхнення, творчих задумів. Однак, перед кожним, мабуть, постає питання: що ж робити далі з гарною ідеєю, як її реалізувати, щоб вона принесла добрі плоди? Ведуча тренінгу Аліна Голота (Патріарша комісія у справах молоді) представила присутнім практичну програму виявлення та втілення в життя ідей. Головне – не боятися сказати добрій ідеї «так». Звісно, це вимагатиме праці, часу, рішучості та вміння взяти на себе відповідальність, щоб довести розпочате до кінця. Однак, щедрі результати такої праці не забаряться. Важливу роль у процесі реалізації ідеї відіграє тайм-менеджмент та вміння правильно розпоряджатися своїм часом, розставляючи пріоритети. Водночас важливо не забувати про пропорційність праці і відпочинку, не відкладаючи все на останню ніч, але також не впадати у крайнощі перфекціонізму. Лектор запропонувала присутнім укласти персональні списки ідей та продумати практичні кроки для їх реалізації. Після цього була можливість поділитися своїми задумами та вчитися чіткіше конкретизувати план дій. Виявилося, що учасники мають дуже багато цікавих та різнопланових ідей. Доповідач закликала молодь бути сміливими та наполегливими і не боятися «зловити» свою ідею та натхнення. І ще: не відкладати, а почати вже сьогодні робити кроки назустріч своїй ідеї, не втрачаючи жодного дня.

Після активної праці, з готовими списками ідей та яскравими планами, учасники мали нагоду потанцювати банси на центральній площі міста, чим привернули щире зацікавлення перехожих. Весела музика, усміхнені обличчя – все це створило радісну атмосферу. Далі на молодь чекав смачний обід та друга частина програми, присвячена талантам. Лектор наголосив, що кожен – унікальний та обдарований Господом прекрасними дарами. Найголовніший талант кожної людини – дар життя і покликання. Розвиваючи з Божою допомогою свої таланти, маємо нагоду крокувати до святості та бути свідком Господа у сучасному світі. Цікавим завданням стала робота у групах. Об’єднані по деканатах представники молодіжних спільнот мали нагоду краще пізнати один одного, відзначаючи талант кожного учасника. У результаті кожна група мала нагоду переконатися, наскільки кожна людина важлива і цінна. Кульмінаційним акордом стало розважання над біблійною притчею про таланти.

Окрилені, радісні учасники отримали своєрідний рецепт успіху для реалізації свого покликання, духовності, ідей та потенціалу. Головне – бути близько люблячого Бога, черпати у Нього сили, бути Його свідком, творити і … ставати святими, приносячи рясні плоди. 

Інформацію подала Ірина Гнідик, кандидат історичних наук, асистент  Національного Університету Львівська Політехніка

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2022

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336