Відбулись заупокійні богослужіння за митрофорним протопресвітером Лопатинським - о. Богданом Левицьким

Як раніше повідомляли, у четвер 10 вересня 2020 р. Б., на 78 році земного життя відійшов до вічності довголітній парох храму Успіння Пресвятої Богородиці смт. Лопатин - о. Богдан Левицький.

10 та 11 вересня у храмі Успіння Пресвятої Богородиці смт. Лопатин відбулись заупокійні богослужіння за новопреставленим митрофорним протопресвітером Лопатинським - о. Богданом Левицьким. Моління очолив єпископ-помічник Кир Петро у співслужінні численого духовенства.

У п'ятницю 11 вересня, коли Церква згадує Усікновення чесної голови чесного і славного пророка, предтечі і хрестителя Йоана, владика Петро звершив Архиєрейську Божественну Літургію за новопреставленого о. Богдана та Чин Похорону.

Погребення відбулось на подвір'ї храму Успіння Пресвятої Богородиці у Лопатині.