Владика Петро очолив Утреню з читанням покаянного Канону Андрея Критського у храмі св. свщмч. Йосафата в Жовкві

У середу, 1 квітня 2020 р. Б., єпископ-помічник Петро (Лоза) у співслужінні духовенства очолив Утреню з поклонами у прокатедральному храмі св. свщмч. Йосафата в Жовкві. В часі Утрені відбулось читання канону Андрея Критського.

Після богослужіння Архиєрей виголосив проповідь: "У цей посний час, наближаючись до світлого празника Христового Воскресіння, п'ятого тижня Посту, творимо і молимо покаянний Канон Андрея Критського. Бачимо, що перед нашими очима постала історія спасіння людини від гріхопадіння перших людей - Адпама і Єви, до приходу Божого Сина на землю. Цей Канон Андрей Критський, який вчитувався в слова Божого Слова, переказав всім нам, зібравши усі ці місця Старого і Нового Завітів, які говорять про впадок, а також про наближення людини до Бога, в який спосіб Бог шукає за людиною, щоб її знайти, як шукав Адама. І так через цілу історію спасіння по сьогоднішній день ми можемо сказати, що Бог не втомлюється шукати за людиною, яка усвідомлює і розуміє хто вона є"