У Жовківському деканаті провели деканальний собор на тему: «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ»

Деканальний собор відбувся 8 лютого 2020 р. Б., у с. Сопошин, Жовківського деканату.

Розпочався собор Молебнем, який очолив декан Жовківський, о. Ярослав Петруха. Секретарем собору була представлена – п. Ольга Лупій.

На початку собору із привітальним словом до присутніх звернувся о. Володимир Коткевич, синкел у справах священиків та парафій Сокальсько-Жовківської Єпархії.

Гасло VII сесії Патріаршого собору – "Церква є завжди і всюди з тобою". Основними запитаннями для представлення та обговорення були: "Де ми є?", "Хто ми є?", "Як нам далі діяти?".

Упродовж собору пролунало три доповіді, а члени собору працювали у групах. Першу доповідь на тему: "Де ми є?" представив о. Володимир Валевський. Другу  "Хто ми є?" виголосив о. Ярослав Петруха. Третю доповідь на тему: "Як нам далі діяти?" представив о. Василь Крушельницький.