Послання 2024

build professional website

Пошук по сайту

У Жовкві відбулося вручення дипломів випускникам ШХА ВІХА

I Кор 3:9: "Ми бо співробітники Божі, ви — Божа нива, Божа будівля."

8 червня у єпархійному управлінні Сокальсько-Жовківської єпархії відбулося вручення дипломів випускникам ШХА ВІХА (Жовківський напрямок).

Урочиста подія розпочалася із спільної молитви, яку очолив владика Петро Лоза. У своїй проповіді аніматорам, єпископ наголосив на важливості практикування християнського способу життя, тим самим проповідуючи особистим прикладом вихованцям. Важливо стати справжнім другом для дитини і привести її до Бога.

Опісля було підведено підсумки навчального року та вручено дипломи випускникам. Цьогоріч 33 аніматори успішно завершили свій навчальний вишкіл. Варто зауважити, що вони є першими випускниками Жовківського напрямку ВІХА, який відкрився у 2023 р. Молодь із м. Жовкви, м. Дубляни, с. Куликів, с. Зашків, с. Сопошин, с. Батятичі та с. Боянець протягом року навчалися катехизаціям, технікам спілкування та взаємодії із дітьми, різноманітним іграм, які завдяки інтерактивності, зможуть заохотити учасників табору для гри.

Аніматори пройшли нелегкий шлях, адже мусіли скласти 2 письмові тестування та провести 2 практикуми (Запусти перед Постом і Одноденний табір на парафії). Всі ці випробування підготували їх до проведення літніх таборів та додали заохочення якнайшвидше використати здобуті навички у праці із дітьми.

Аніматори розпочинають сезон таборів, а також запрошують усіх охочих долучатися до наших лав у новому навчальному семестрі, який розпочнеться у вересні.

Повідомив Максим Малиш

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2024

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336