Послання 2024

build professional website

Пошук по сайту

«Сила цінностей»: семінар для єпархіальних референтів Екобюро УГКЦ

28 травня у Брюховичах відбулась квартальна зустріч архієпархіальних, єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології, яка розпочалась молитвою та духовно-екологічними імпульсами на тему «Управління дарами» отця Павла Завіші, референта Бюро УГКЦ з питань екології Камянсько-Подільської єпархії. У своїх роздумах він торкнувся основоположних викликів церковного екологічного служіння та душпастирювання у сільській місцевості.

В серце зустрічі був закладений семінар на тему «Сила цінностей», який згідно програми першої половини дня провів о. Петро Майба, СДБ, голова комісії УГКЦ у справах освіти та виховання. «Дієвий досвід передачі любові до природи слід організувати так, щоб людина полюбила те що робить, а не робила це з обов’язку, – констатував душпастир молоді.

Спільно з доповідачем душпастирі-екологи переосмислили значення цінностей в житті людини, ближніх, а також усього Божого створіння природи, також прийшли до висновку, що справжнє виховання – не полягає у передачі важливої інформації та знань, але передусім у плеканні цінностей на основі особистого прикладу. «Справжнє виховання – це коли ти виховуєш у людини любов до життя», – підсумував о. Петро.

В другій половині зустрічі отці-екореференти разом з керівником Екобюро УГКЦ Володимиром Шереметою підбили підсумки спільного екослужіння в часі Великокого посту, а також застановились над можливостями екологічної освіти та виховання дітей і молоді в часі літніх канікул.

Джерело

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2024

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336