build professional website

Владика Петро звершив Архиєрейську Божественну Літургію та Чин Похорону п. Анни Цінцірук у с. Вербівчик

У Світлий понеділок Преосвященний владика Петро очолив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі с. Вербівчик.

"Святкуючи Пасху, ми святкуємо найбільше свято нашої віри. Св. Ап. Павло говорить, якщо Господь Ісус би не воскрес із мертвих, марною би була віра наша, марною би була проповідь наша.

Сьогодні в Євангелії ми чуємо слова, що Бога ніхто ніколи не бачив. Ісус Христос прийшовши на землю - об'явив нам Господа Бога. Він об'явив нам правду про Отця, про Божу природу. Він є той, на кому сповняється повнота об'явлення, бо він є тим словом, яке сталося тілом в яким Бог промовляє до людини.

Господь через цілу історію спасіння не змучується шукати людину. Людина не завжди є з Богом, але Бог завжди є з людиною.

Пасха - це визволення людини від немочі, гріха і хоче бачити людину щасливою.

Ми у Символі Віри сповідуємо Бога, в якого віримо, який нас на землі провадить Духом Святим на добро, яке маємо творити в житті.

Ми покликані, щоб свою віру підкріплювати словом, як навчає ап. Павло, що наша віра від слухання.

Пасха - це свято в якому Бог показує, що є живим, щоб ми утверджувалися у вірі." - із проповіді владики Петра.

Також у цей день єпископ звершив Чин Похорону п. Анни Цінцірук, мами о. Богдана Цінцірука.

Пресслужба єпархії