build professional website

Владика Петро очолив Вечірню з Чином Всепрощення у Львівській Духовній Семінарії

«Радісний та святий час!» - так, спираючись на святоотцівську традицію, назвав Великий Піст єпископ-помічний Сокальсько-Жовківський Петро Лоза під час свого візиту до Львівської Духовної Семінарії Святого Духа 26 лютого.

Владика Петро очолив Вечірню з чином всепрощення, якою, власне, і ввійшла наша Церква у Великий Піст. Єпископ наголосив на важливості посту як тренування, вправляння у чеснотах та як жертви в різних потребах – за Україну, військо, Церкву…
Пізніше владика Петро згідно з чином закликав пригадати, хто нас образив, чи кого образили ми, і простити. Нелегко це буває, визнав він. Тож завжди можна звертатися в молитві до Бога, аби наставив у цьому. Єпископ, отці-настоятелі семінарії та брати весело та сердечно попросили прощення один в одного, щоб примиреними увійти у Святу Чотиридесятницю.